Hediyelik
KURUMSAL VE BİREYSEL HEDİYELİKLERİroni’de kurumsal ve kişisel olarak iki başlık altında toplanan hediyelikler tüm özel günler için değişik fiyat aralıklarında kendi koleksiyonlarından seçilmiş ya da firmanız için özel olarak tasarlanmış ürünlerden oluşur.


Seçiminden sunumuna kadar her aşamasında büyük bir özen gösterilerek zamanında ve kusursuz olarak teslim edilir.


TEMA VAKFI
"Tabiat Ana size teşekkür ediyor…"  Meşe ağacı Türkiyenin en yaygın görünen ağaç türüdür. Uygun koşulları bulduğunda kolayca büyüyen bu ağacın kökleri toprağın derinlerine kadar iner. Meşe sayısının arttırılması için Tema Vakfı’nın verdiği mücadeleye sizde Günay İnan tarafından Tema Vakfı için özel olarak tasarlanmış ve  üretilmiş bu ürünü alarak katkıda bulunuyorsunuz.

Kadife kesesi ve hediyeyi alacak olan kişi adına 7 adet meşe fidanı dikildiğini gösteren "Tema sertifikası" ile birlikte sunulan bu çok özel hediyeyi iletişim sayfamızda  yer alan formu doldurarak hemen sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz Türkiye'nin her yerine en kısa sürede teslim edilir.


© 2010 İroni Geçmişin gücüyle, geleceği aydınlatan tasarımlar Exe Web Grubu

Warning: Unknown: open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php56/sess_e9in6fg2ev79sf8nhokcai4025, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0