Aydınlatma

Aydınlatma tasarımcılığı bir mimari projenin tasarım zincirinin önemli parçalarından biridir ve projenin başarılı olmasında çok önemli bir faktördür. Mekanda bulunan diğer tasarımlara olan etkisi, kullanıcıların mekanda kendilerini nasıl hissettikleri ve yaratılmak istenen ortama kadar, pek çok konu aydınlatma ile yön bulur.

Pirinç, cam, taş ve bakır  başta olmak üzere insan sağlığı ve uzun vadeli kullanıma uygun ana malzemelerden oluşturulan koleksiyonlar altın, gümüş, bronz kaplama ve özel eskitme teknikleri kullanılarak oluşturulan renklerle  zengin seçenekler oluşturmaktadır.

Avize, aplik, masa lambası, lambader ve dekoratif obje aydınlatmaları ile İroni mekanlara özel, doğru, kaliteli ve stil sahibi aydınlatma çözümleri sunmaktadır.


TAVAN AYDINLATMALARI - AVİZELER


DUVAR AYDINLATMALARI - APLİKLER - TABLO VE OBJE AYDINLATMALARI


MASA ÜSTÜ AYDINLATMALARI - ABAJURLAR


YERDEN AYDINLATMALAR - LAMBADERLER

© 2010 İroni Geçmişin gücüyle, geleceği aydınlatan tasarımlar Exe Web Grubu

Warning: Unknown: open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php56/sess_qe8sodg4u2cmc9k23f55klpu23, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0